Ударно-хвильова терапія
Апарат УХТ і принцип його дії
Принцип дії ударно-хвильової терапії - унікальні акустичні хвилі, що несуть високу енергію до хворобливих ділянок тіла (в м'язах, сухожилках, суглобах). Це спеціальні звукові сигнали в діапазоні 16 - 25 герц, невловимі для людського вуха, що володіють при цьому дуже ефективними, клінічно доведеними лікувальними властивостями.
Кісткова та хрящова тканини мають більш високу акустичну опірність, в порівнянні з рідинами та м'якими тканинами людського організму. Сучасна високоточна ударно-хвильова терапія пропускає звукові хвилі через м'які тканини абсолютно без пошкоджень та практично без затримок, а вже на межі переходу твердих і м'яких тканин звукові імпульси мають потужну лікувальну дію.
Медичний ефект від хвильових процедур:
- Зняття больових відчуттів.
- Зниження надмірного тонусу м'язів.
- Видалення наростів, що утворилися через відкладення солей та кристалів кальцію.
- Поліпшення метаболічних процесів в тканинах.
Курс УХТ в нашому центрі позбавить вас від таких недуг як:
Больовий синдром в плечовому суглобі
Ударно-хвильова терапія плечового суглобу
Ахілобурсіт
Ударно-хвильова терапія є найкращою альтернативою хірургічного втручання. Її застосування при ахілобурситі не викликає грубих локальних порушень тканин організму людини і загального негативного впливу. Залежно від ступеня і тяжкості захворювання потрібно від 4 до 7 сеансів з інтервалом 3-6 днів, рекомендована кількість імпульсів за один сеанс 2000, низький і середній рівень енергії. Метод ударно-хвильової терапії забезпечує найкращий результат при лікуванні різних видів бурситів, в тому числі ахілобурситу.
Якщо больовий синдром не вдається вилікувати, в область прикріплення сухожилля вводять збагачану тромбоцитами плазму або ін'єкцію пролонгованих глюкокортикоїдів місцевої дії. Зазвичай це дає гарний знеболюючий ефект.
Зрідка при наполегливому больовому синдромі доводиться вдаватися до оперативного лікування.
Епікондиліт
Підошвовий фасцііт
Made on
Tilda