Доктор медичних наук, професор,
завідувач кафедри ендокринології
Вінницького національного медичного університету
ім. М. І. Пирогова,
лікар Вищої категорії
ВЛАСЕНКО Марина Володимирівна
Якщо Вам потрібна висококваліфікована консультація з будь-якої патології ендокринної та ендокринно-гінекологічної системи, доктор медичних наук, професор, завідувач КАФЕДРИ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ Вінницького національного медичного університету ім.. М. І. Пирогова, лікар Вищої категорії ВЛАСЕНКО Марина Володимирівна буде вести консультативний прийом в понеділок та четвер в клініці ACHILLES.

за адресою м. Вінниця, вул. Зодчих 9.

Попередній запис за телефоном (0432) 65-55-10, (063) 50-60-400, (068)50-60-400.

Одним із розповсюджених захворювань ендокринної системи є ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ.

Лікування Цукрового діабету 1 типу (ЦД 1) вимагає тільки інсулінотерапії. Цукровий діабет 2 типу (ЦД 2) лікується таблетованими цукрознижуючими препаратами та інсулінотерапією. За останні роки підходи і тактика інсулінотерапії суттєво змінились, з'явились нові види інсулінів і методи їх введення.

За останні 30 років ПОМПОВА інсулінотерапія зарекомендувала себе як найбільш ефективна із доступних засобів інсулінотерапії для досягнення ефективного контролю за цурками в організмі людини, при одночасному зведенні до мінімуму гіпоглікемії. Цей засіб широко застосовується для забезпечення жорсткого контролю за ЦД 1 типу у дітей, підлітків і дорослих, а також у хворих на ЦД 2, які отримують інсулін.

Показами до ПОМПОВОЇ інсулінотерапії є використання її у пацієнтів із ЦД 1 і пацієнтів із ЦД 2, які потребують інсулін і не можуть досягти достатнього контролю цукру крові і мають наступні характеристики:

- Підвищений глікований гемоглобін (HbA1c)

- Лабільні цукри крові (то високі, то низькі)

- Нічні гіпоглікемії, приховані гіпоглікемії, гіпоглікемії при/або після фізичного навантаження

- Вагітні або жінки, які планують вагітність

- Пацієнт, який має потребу в гнучкому режимі прийому їжі

- Нездатність прогнозувати прийом їжіМи, також, можемо провести безперервний моніторинг виміру рівня глюкози і її реєстрації. Отримані результати моніторингу представимо в графіках, які містять інформацію щоденного контролю цукру крові, тенденції і характерні особливості за 3-5-7 діб.

Інформацію про всі ці новітні технології і підходи в інсулінотерапії Ви зможете отримати при консультації проф. ВЛАСЕНКО Марини Володимирівни.

Made on
Tilda